درباره جذب شو ، اولین وب سایت استخدامی کشور با امکاناتی متفاوت

هوشمندسازی فرآیند های جذب و استخدام براساس استانداردهای منابع انسانی کشور

جذب شو یکی از بزرگ ترین وب سایت های استخدامی ایران و اولین وب سایت استخدامی کشور با امکاناتی متفاوت است که ابزارهای تجاری متنوع و خلاقانه ای را در اختیار سازمان ها و شرکت ها و کارجویان و متخصصین قرار میدهد . جذب شو در بدو ورود به واسطه داشتن تکنولوژی ها و ابزارهای مدرن در حوزه جذب و استخدام ، موفق شده است نظر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و متخصصین را به سمت خود جلب کند . جذب شو در سال 1396 با هدف ارائه خدمات آنلاین جهت ایجاد بستر ارتباطی هوشمندانه میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد.
در پیاده سازی جذب شو از مشاوره ها و دیدگاه های مدیران و نخبگان منابع انسانی شرکت ها و سازمان های بزرگ ایران بهره گرفته شده است تا بومی ترین فرآیند جذب و استخدام آنلاین در کشور پیاده سازی شود.

جذب شو برای سازمان ها ، شرکت ها و استارتاپ ها
جذب شو انتخابی مطمئن و سریع برای کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی سازمان های برگ و شرکت های کوچک و بالاخص استارتاپ های نوپایی است که میخواهند همسو با کشورهای پیشرفته دنیا از کارآمدترین روش های جذب مناسب ترین نیروی های انسانی متخصص بهره گیرند. بانک رزومه جذب شو در کنار سیستم پیشنهادات هوشمند این سایت ، فرصتی عالی را برای کارفرمایان و مدیران منابع انسانی فراهم می کند تا بتوانند اولین قدم در راه جذب نیرو را با اطمینان خاطر بیش تری بردارند و از منابع انسانی متخصص و توانمند برای کسب و کار خود بهره مند شوند. با جذب شو شما در واقع یک واحد جذب و استخدام منابع انسانی آنلاین خواهید داشت که از مرحله ایجاد آگهی استخدام تا آنالیز رزومه ها و دسته بندی و ثبت ارجاعات و تاریخچه هر کارجو برای شما فراهم شده است ورود به پنل شرکت ها جذب شو برای کارجویان و متخصصین
بیش از ده هزار نفر از جامعه متخصصان و مدیران کشور با هدف دستیابی به بهترین فرصت های شغلی در معتبرترین شرکت های ایرانی و استارتاپ ها ، عضو سایت جذب شو هستند . از مزایای جذب شو برای کارجویان و متخصصین، رزومه ساز سریع با استانداردهای منابع انسانی شرکت ها و سازمان های کشور ، آگاهی از جدیدترین فرصت های شغلی و ارسال مستقیم رزومه به واحد های منایع انسانی شرکت ها و سازمان های معتبر است. لازم به ذکر است که تمامی خدمات جذب شو برای کارجویان رایگان است و رایگان خواهد ماند ورود به پنل کارجویان جستجوی فرصت های شغلی رزومه ساز سریع و آسانآیا در زمینه ثبت آگهی استخدام و یافتن نیروی مناسب برای سازمان و شرکت خود چالش دارید؟

آیا هنوز شغل دلخواهتان را در سازمان و شرکت مورد نظر ، پیدا نکرده اید؟

با ثبت آگهی استخدام شرکت خود در جذب شو ، از امکانات مدرن ترین و پربازده ترین پلتفرم استخدامی کشور بهره مند شوید
با استفاده از پلتفرم استخدامی جذب شو ، بهترین فرصت های شغلی در تمامی مناطق کشور و شرکت ها و سازمان های معتبر در دسترس شماست

ثبت آگهی استخدام ساخت رزومه رایگان